Blog > Komentarze do wpisu

Oryginalne perfumy Gwen S.


Figurki, które widzicie na zdjęciu, przedstawiają Gwen Stefani oraz jej tancerki: Love, Angel, Music i Baby. Przyjrzyjcie się im uważnie. To nie tylko laleczki, ale także flakoniki perfum, które znana piosenkarka sygnuje swoim nazwiskiem. Jest ona bowiem właścicielką marki "Harajuku Lovers", w ramach której projektuje ubrania oraz dodatki inspirowane japońską popkulturą. Nazwa marki nawiązuje do słynnej stacji w Tokio, Harajuku, którą na miejsce spotkań wybrała sobie modna i ekscentryczna japońska młodzież.


W ramach promocji perfum stworzono specjalną stronę, na której fani piosenkarki mogą pobawić się w karaoke. I oczywiście zaśpiewać piosenkę przedsiębiorczej artystki.

(Spot reklamujący nowy zapach Gwen zrealizowała firma Friends with You. Krótki przegląd jej twórczości możecie zobaczyć w filmiku, który zamieściłam w środę).

piątek, 24 października 2008, faktoria01

Polecane wpisy

  • Autorskie zabawki

    Powyższe zabawki są mojego autorstwa. Więcej fotek znajdziecie na moim nowym blogu Miju . Zapraszam!

  • Zareklamować reklamą reklamę

    Jak reklamować pismo o reklamie? Za pomocą reklamy. Ten banalny koncept za sprawą dwóch panów - Marka Dentona i Setha Watkinsa - zyskał niebanalną oprawę. Jeżel

  • Elmira, Blythe i inne fajne panie

    Powoli budzę się z zimowego snu, co oznacza, że liczba notek zamieszczanych na CKS-ie znacznie wzrośnie. Na dokończenie przecież wciąż czeka cykl o japońskich l

statystyka
Reklama na blogach - Blogvertising.pl
Reklama na blogach - Blogvertising.pl