Kategorie: Wszystkie | Designer Toys | Obsesja tygodnia | Sport | Spot
RSS
piątek, 22 sierpnia 2008
Czy zastanawialiście się, co słychać w świecie znanym jako „The Coke Side of Life”? Oczywiście, tam również w najlepsze trwa olimpiada. Można się o tym przekonać, oglądając najnowszy spot Coca-Coli. Pięć ptaszków, których barwa upierzenia nawiązuje do kolorystyki kół olimpijskich, przemierza cały glob w poszukiwaniu odpowiednich słomek. Odpowiedzialni za przygotowanie spotu pracownicy agencji Wieden & Kennedy zjechali natomiast tylko pół świata. Zdjęcia kręcono bowiem w Argentynie, Afryce oraz - jak przystało na spot w klimacie olimpijskim – także w Chinach.
19:18, faktoria01
Link Dodaj komentarz »

Mimoboty to zabawki inne niż wszystko, co widzieliście do tej pory. Posiadają wyjątkowo doskonałą pamięć… USB (1-4GB). Oczywiście jak przystało na „designer toys” dostępne są na rynku w limitowanych edycjach (max 3500 sztuk). Za ich wygląd odpowiedzialni są m.in. tacy artyści jak Gary Baseman, Simone Legno aka Tokidoki czy Friends With You. Dla fanów ich twórczości przygotowano nie lada niespodziankę – w pamięci mimobota zapisano bowiem specjalne gierki, pliki muzyczne czy tapety autorstwa tych kultowych artystów. Co ciekawe, zabawki zawierają także specjalny cyfrowy magazyn redagowany przez producenta mimobotow - firmę Mimoco. Lepiej się nim jednak nie zaczytywać, a to dlatego że nowe numery pisma dostępne są jedynie w nowych mimobotach.


Mimobot Gary'ego Basemana. Więcej na Mimoco
14:41, faktoria01
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 21 sierpnia 2008
Zwyczaj wysyłania kartek z wakacji powoli zanika. A to wielka szkoda. Aby temu przeciwdziałać Japończycy, ostro wzięli się do roboty i stworzyli całą serię przepięknych pocztówek. To, co je wyróżnia, to fakt, że są trójwymiarowe i tak bogate w znaczące detale, że nie można oderwać od nich wzroku. Niektóre kartki przedstawiają sceny z letniego festiwalu! (Wyszperane na Ping Mag).12:05, faktoria01
Link Dodaj komentarz »
Dla tych wszystkich, którzy zdążyli się stęsknić za pierwszym blogiem o kidmarketingu, mam dobre wieści. Mój nowy blog Cool Kid Stuff jest nie tylko jego kontynuacją, ale także rozwinięciem. Tym razem jednak będzie bardziej popkulturalnie, bo obok newsów z marketingu dziecięco-młodzieżowego obiecuję serwować Wam znacznie więcej informacji z designu, kidlitu, cartonów, designer toys etc. Ujmując rzecz w skrócie: coś dla kida, jak i dla kidulta. Mam nadzieję, że nie będziecie zawiedzeni. Jak zwykle, zachęcam do komentarzy i kontaktu.

Co do wyglądu bloga - na razie jest on w fazie „przepoczwarzania”, proszę więc wszystkich o cierpliwość. Jeszcze będzie on cool.

Judyta Krzyżanowska

PS Ponieważ Cool Kid Stuff jest dziełkiem w pełni autorskim i tym razem nie ma on nic wspólnego z żadną firmą – pozwolę sobie na maleńką prywatę:

Martuś, gratulacje! 
11:41, faktoria01
Link Komentarze (1) »
1 ... 6 , 7 , 8 , 9 , 10
 
statystyka
Reklama na blogach - Blogvertising.pl
Reklama na blogach - Blogvertising.pl